2018m. seminaras pas meistrą Mantak Chia (Mantekas Čija)


Seminaras pas meistrą Manteką Čija Tailande - 
tai SAVARANKIŠKOS KELIONĖS IDĖJA:

KADA? Nuo 2018m. sausio 21d.

KUR? Tailande, prie šiaurinio didmiesčio Chiang Mai, „Tao Gardene“.

KAS? Malonus šiltas oras, subalansuotas maistas, ciguno, daosių jogos, meditacijų ir seksualinių praktikų mokymas iš paties meistro lūpų ir rankų, pažintis su Tailandu per ekskursijas laisvalaikiu.

KODĖL? Daosių praktikos padeda surasti vidinę ramybę ir harmonija, išmoksite transformuoti liūdesį, pyktį, pavydą, širdgėlą ir kitas jums gyventi trukdančias emocijas, išlaisvinsite savo suvaržytą kūną, pagerinsite sveikatą ir santykius su antrąja puse. 

Mantekas Čija - pasaulinio lygio meistras, plačiai žinomas Europoje ir Amerikoje kaip ciguno, meditacijų ir seksualinių praktikų mokytojas. Perimti dvasinių praktikų mokymą tiesiogiai iš mokytojo – tai neįtikėtina patirtis, kuri duoda postūmį praktikuoti savarankiškai. Meistras ne tik labai gerai išaiškina sudėtingus dalykus, bet ir padeda pajusti tuos užsislėpusius vidinės alchemijos procesus, kurie vyksta mūsų kūnuose praktikų metu. Plačiau apie meistrą skaitykite wikipedijoje čia.

Meistras Mantekas Čija gyvena Tailande, Čiangmajaus priemiestyje, nuostabioje oazėje pavadinimu „Tao Garden“. Čia žiemą ir vasarą ilgiau nei mėnesį vyksta seminarai. Vasarą Tailande labai karšta, temperatūra pakyla net iki 40 laipsnių. O kaip pas mus Lietuvoje žiema ir paspaudžia -10/-20 laipsnių šaltukas, Tailande pasitinka +25/+30 laipsnių maloni šiluma. Man pabėgti nuo lietuviškos žiemos ir dar praktikuoti su tokio lygio meistru yra pačios geriausios atostogos pasaulyje!


Nuotraukų galerija apie seminarus "Tao Gardene" - čia.


DATOS

Sausio 21-27d. vyksta bazinių mokymų savaitė. Mokoma vidinės šypsenos meditacijos, šešių gydomųjų garsų meditacijos, meistras padeda atverti mikrokosminę orbitą (kad energija jūsų kūnuose pradėtų tekėti laisvai), mokoma geležinių marškinių ciguno, anksti ryte gaunami taiči pagrindai, pramankšta su kvėpavimo pratimais, vakarais daosių jogos tao in užsiėmimai, o savaitės pabaigoje mokoma seksualinių praktikų – seksualinio kung fu. Plačiau čia.

Sausio 28-vasario 3d. mokoma penkių elementų suliejimo meditacinės praktikos, dentenio ciguno, anksti ryte gaunami taiči pagrindai, pramankšta su kvėpavimo pratimais, vakarais daosių jogos tao in užsiėmimai. Plačiau čia.

Vasario 4d.-10d. mokoma penkių elementų suliejimo meditacinės praktikos II ir III lygio, meistras detaliai moko taiči, ryte vyksta pramankšta su kvėpavimo pratimais, vakarais daosių jogos tao in užsiėmimai. Plačiau čia.

Vasario 11-17 d. vyksta Dark Room Retreat – tamsos seminaras. Mokiniai apgyvendinami visiškoje tamsoje, kur jie visą savaitę aklinoje tamsoje miega, minimaliai valgo (gyvenama pusbadžiu), prausiasi ir daug praktikuoja su mokytoju. Mokoma aukšto lygio praktikų, o tamsa padeda organizmui „persiprogramuoti“ ir gaminti kitokius hormonus. Plačiau čia.

Rekomenduoju pradėti nuo bazinių mokymų savaitės ir atvykti vienai, dviems ar daugiau savaičių pagal galimybes. Nepulkite iškart tik į darkroomą, pradėkite nuo bazinių praktikų, o ne nuo pačių aukščiausių – jums patiems bus suprantamiau. Seminarai vyksta anglų kalba. Paprastai kasmet būna ir rusų grupės, tad tikrai susitartumėt, kad už papildomą mokestį gautumėte iš jų ausines su gyvu vertimu į rusų kalbą.

Pageidaujamą dalyvauti savaitę savarankiškai rezervuokite čia arba parašę laišką į „Tao Gardeną“ reservations@tao-garden.com. Aš galiu tik patarti, pagelbėti žodžiu :)

KAINOS

Skrydis į Tailandą kainuoja apie 700€. Žiūrėkite skrydžius jūsų pageidaujamom datom http://www.dohop.com, atkreipkite dėmesį, kuriuose skrydžiuose persėdimai trumpiausi. Mes renkamės skrydį Maskvą, jei neišeini iš oro uosto tuomet Rusijos viza nereikalinga. Tailando viza šiemet kainuoja apie 50e.

Seminaras, nakvynė „Tao Gardene“ ir maitinimas (švediškas stalas, pagal penkis elementus subalansuota mityba) įeina į bendrą kainą. Kiekvienos savaitės kainos nurodytos „Tao Gardeno“ puslapyje, kurių nuorodas jau pateikiau. Apytiksliai galima pasakyti, kad jei gyventi norite vienviečiame kambaryje, jums seminaras kainuos 1025€/savaitę, jei dviviečiame – 850€/savaitę (su mokymu).

Papildomos išlaidos tik pagal jūsų pageidavimą. Galbūt jūs norėsite išsivalyti žarnyną klinikoje, pasidaryti pilvo organų ar lytinių organų masažą, užsisakyti ekskursiją pas dramblius ir pan. Bendroje sumoje galėtumėt sutilpti maždaug į 1800€ atvykę vienai savaitei arba 2700€ dviems savaitėms. Bet jei iki sausio mėnesio jums realu sutaupyti tokią sumą nenukabinkit nosies. Šis seminaras vyksta kiekvienais metais, jūs galite susitaupyti dar kitų metų seminarui ir nuvykti pas meistrą. Jūs galite nuskristi pas meistrą kai jis veda seminarus Londone, Frankfurte, Paryžiuje ar kitur (informacija apie seminarus Europoje būna čia.

Esu sertifikuota dao praktikų instruktorė Lietuvoje. Reguliariai abu su vyru vedame MEDITACIJŲ, CIGUNO IR SEKSUALINIO KUNG FU mokymus didžiuosiuose LIETUVOS miestuose. Mūsų seminarai – puikus pasiruošimas prieš susitikimą su meistru, nes atvažiavę į Tailandą būsite jau nebe naujokai – vadinas iš meistro gausite daug daugiau (gebėsite daugiau priimti). 

Artimiausi "Gydomoji Tao Meilė" seminarai:

Tęstinis trijų savaitgalių seminarų ciklas VILNIUJE - 09.09, 09.23, 10.07 / 12-18h - skaityti plačiau čia.

Tęstinis trijų savaitgalių seminarų ciklas KAUNE - 10.21, 11.04, 11.18 / 12-18h - skaityti plačiau čia.

Užsakant bilietus, rezervuojant vietas “Tao Gardene”, galiu pakonsultuoti. Kreiptis: gydomojitaomeile@gmail.com  
Jei norite bent jau pirmyn skristi kartu (nes ten liksime šešioms savaitėms), mes išskrendam sausio 19d. penktadienį iš Rygos per Maskvą. 

Nuoširdžiai,
Gydomojo Tao instruktorė Edita EsenkuKomentarai